Facebookonline

Potíže na Facebooku

Publikováno 19.06.2011 v 15:53 v kategorii Facebook, přečteno: 345x

Stačí se jen trošku nudit a proto si založit Facebook!Nepodlehni tomu i ty!Facebook-Homepage je ta nejhloupější stránky na internetu.Už hodně lidí byli vydíráni a šikanováni.A já tomu chci dát zbohem!Jsem ta holka co ví ne málo věcí o Facebooku.Prolistuju v lidech na někoho kliknu a už je tam článek,který se ne všem líbí!Nebudu sem zadávat jméno té holky,ale jen sem napíšu co bylo v jednom komentáři k její fotce.Nenapíšu ani kdo ho napsal, protože nechci někoho urážet.Taková já nejsem!
KOMENTÁŘ:Ty jsi vážně píča a na tý fotce vypadáš fakt nechutně.Nechápu jak se můžeš fotit v tomhle posranym tryčku je hrozný
                        a navíc k tý fotce píšeš tohle tryčko je moje nejoblíbenější!!!!!!!Jsi vážně děvka!!!!!!!!!!!Předrtim ti tlamu kurvo!!!!!!!!
Tak a ted' co byste dělali kdyby tohle někdo napsal vám?Ta holka nemůže nic dělat,leda mu taky něco psát,ale on bude psát ještě horší věci.Radím všem nezakládejete si Facebook a jestli ho máte,tak ho smažte!Facebook je fuj!

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • Karlos 19.06.2011 v 16:46 co takhle zamezit přístupu k profilu cizím lidem?


 • AnnElfwind 19.06.2011 v 22:22 Já osobně bych takový komentář naprosto ignorovala, popřípadě smazala. Každý má právo fotit se v tom, co uzná za vhodné, a komu se to nelíbí, ať si pr*** políbí. No ne? I když je pravda, že já osobně fejs už vůbec neřeším. Jednou za uherák tam skáknu, abych viděla, co Minde napsala novýho do grupy, kde se sdružili všichni, kterým se líbí její povídky, ale to je tak všechno.


 • jirka.oznamuje.cz 09.09.2011 v 20:09 ignorovat a zamezit cizím přístup.


 • EXIUwLkwY 11.11.2011 v 02:40 That's not just the best answer. It's the besetst answer!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?